TAGJAINK SZÁMA: 25078 FŐ
  • Végzett hallgatóink 96,7%-a ajánlaná az egyetemet barátainak, ismerőseinek

  • Végzett hallgatóink 78,73%-a végez saját vagy kapcsolódó szakterületének megfelelő munkát

  • "Szuper város. Imádtam az egyetemi éveimet!"

  • "Ajánlom a PTE-t mindenkinek, jó választás."

  • "PTE-s hallgatónak lenni a legjobb dolog a világon."

  • Díszoklevél igénylés

Álláslehetőség PTE hallgatók számára

A PTE Marketing Osztály Alumni Irodája munkatársat keres alumni asszisztens munkakörbe.
Feladatok:
  • ügyfélszolgálat, kapcsolattartás az alumni tagokkal, tagkártya partnerekkel
  • alumni honlap és adatbázis kezelése
  • események (évfolyam- és csoporttalálkozók) szervezése; diplomaátadó ünnepélyeken az alumni program megjelenésének megszervezése, egyéb kari / városi kitelepülés
  • egyetemi ajándéktárgyak értékesítése, pénzkezelés, leltározás, számlázás, pakolás
  • beszámolók, statisztikák, projekttervek készítése
  • az Alumni magazin szerkesztésében való részvétel

Elvárások:
  • folyamatban lévő egyetemi tanulmányok nappali tagozaton
  • minimum heti 20 munkaóra vállalása (+ időszakos szombati munkavégzéssel az avatások, diplomaátadók idején)
  • munkakezdés: legkorábban 2016. június 1-től, (nyári szabadságot biztosítunk)
  • betanulási időszak vállalása: 2016 májusában (időszakos)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, prezi.com, képszerkesztés, internet, közösségi média menedzsment)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás: tényleges nyelvismeret!
  • pontos, precíz, ugyanakkor kreatív és proaktív munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség, igényes és jó fogalmazókészség magyarul és angolul
  • problémamegoldó képesség
  • felelősségteljes, megbízható rendelkezésre állás

Előnyt jelent:
  • legalább további egy év egyetemi tanulmányok folytatása a PTE-n,
  • további nyelvtudás, felsőfokú angol nyelvvizsga ,
  • kiadványszerkesztésben, újságírásban szerzett tapasztalat,
  • korábbi munkatapasztalatok (elérhető referenciával kérjük megjelölni az önéletrajzban)

Jelentkezés e-mailben: gyormarton.rita@pte.hu; HATÁRIDŐ: 2016. április 22.
  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz
  • angol nyelven írt bemutatkozó levél (minimum 1500 karakter).

Munkavégzés helye:
  • PTE Rektori Hivatal, Marketing Osztály, Alumni Iroda (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)

Díjazás:
  • a PTE Student Service Iskolaszövetkezeten keresztül
  • Óradíj: nettó 550 Ft.

Az önéletrajzok áttekintését követően a megfelelő jelöltek szóbeli bemutatkozásra kapnak lehetőséget, melynek keretében próbafeladatokat kell megoldaniuk. Az értesítés e-mailben történik