TAGJAINK SZÁMA: 25004 FŐ
  • Végzett hallgatóink 96,7%-a ajánlaná az egyetemet barátainak, ismerőseinek

  • Végzett hallgatóink 78,73%-a végez saját vagy kapcsolódó szakterületének megfelelő munkát

  • "Szuper város. Imádtam az egyetemi éveimet!"

  • "Ajánlom a PTE-t mindenkinek, jó választás."

  • "PTE-s hallgatónak lenni a legjobb dolog a világon."

  • Díszoklevél igénylés

Álláslehetőségek a Hauni Hungária Gépgyártó Kft.-nél

Munkaterület: Információ-technológia (IT)

Választható munkakörök: SAP Basis Administrator, SAP fejlesztő, C#.NET. Szoftverfejlesztő, PSI Penta
Termeléstámogató, Windows Server Administrator

A cégről: A pécsi székhelyű Hauni Hungaria Gépgyártó Kft. közel 1000 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén.

A munkakörökről:

Általános feladatok:
› Adott rendszer gondozása, felügyelete, fejlesztése, azzal kapcsolatos tanácsadás
› Új szoftvertechnológiák értékelése és alkalmazása
› Tanácsadás nemzetközi ügyfeleink részére

Az ideális jelölt:
› Releváns (szakirányú) felsőfokú végzettséggel rendelkezik
› Java, ABAP programozói ismeret előny
› Web-programozói ismeret (HTML5, CSS2, CSS3, MVC5, WCF) előny
› Mobilalkalmazás-fejlesztési ismeretek (Android, WEBAPP) előny
› CAD/ CAM rendszerismeret (Solid works, NX) előny
› Képes gyorsan elsajátítani és optimális megoldásokra átültetni új technikákat
› Kiismeri magát a különböző fejlesztési környezetekben, szoftver-rendszerekben és programnyelvekben
› Alapos, a gyakorlatban azonnal alkalmazható informatikai tudással rendelkezik
› Örül az izgalmas kihívásoknak, megérti az idegen forráskódok működését és optimalizálási lehetőségeit
› Jól kommunikál
› Angol és/ vagy német nyelven szóban és írásban is kommunikációképes
› Csapatjátékos
› Önállóan végzi munkáját
› Önálló és folyamatos tanulásra hajlandó
› Kiváló logikai készséggel rendelkezik
› Alkalmazkodik a telephelyeken átívelő, differenciált elvárásokat nyújtó környezetben
› Magas fokon motivált, megbízható és rugalmas

Amit kínálunk:
› Csapatorientált munkakörnyezet szakmai alkotási szabadsággal
› Egyénre szabott betanulás és szakmai fejlődési lehetőség
› Érdekes és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
› Multikulturális környezet
› Időszakos külföldi munkavégzés
› Versenyképes fizetés
› Rugalmas munkaidő
› Bónuszalapú jutalmazás
› Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT- és nyelvtanfolyamok)
› Világszínvonalú technológia

Kapcsolattartó:
Keresztesi Erika, Salamonné Maráczi Erika
06-72/567-945, 06-72/501-873