Bebizonyítjuk, hogy a PTE-vel a Hold elérése sem lehetetlen!

A Pécsi Tudományegyetem Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság Protokoll és Rendezvény Iroda június 26-án indította el MoonBike 2020 mozgásra, egészséges életmódra buzdító - virtuális közösséget formáló- nyári kampányát.
Hallgatók, munkatársak, egyetemi és vállalati partnerek, öregdiákok, a diaszpórában élő honfitársak, nagykövetségek mind közreműködtek abban, hogy kevesebb, mint egy hónap alatt az Amerikai Egyesült Államoktól Indián át Ausztráliáig terjedjen a kihívás híre.
Az eddig eltelt időszakban közel 200 000 km-t tettek meg követőink.
Csatlakozz a „MOON BIKE” kihívásunkhoz, tegyük meg együtt, közösen biciklivel, szoba- vagy vízibiciklivel - a Föld-Hold távolságot, azaz 384 400 km-t.

Mint az életben általában, itt is minden megtett út és erőfeszítés számít.

További infó és csatlakozási lehetőség: