Irány Közép-Európa! CEEPUS Freemover hallgatói és oktatói ösztöndíjak 2018/2019 tavaszi félév

A CEEPUS Freemover pályázattípusban a programországok bármely felsőoktatási intézményében aktív státuszú hallgatók és főállású oktatók nyújthatnak be pályázatot valamennyi programország ország bármely akkreditált felsőoktatási intézményébe.

CEEPUS országok
Albánia, Ausztria, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Csehország, Horvátország, Koszovó, Lengyelország, Macedónia, Magyarország, Moldova, Montenegró, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia

A pályázatokat 2018. november 30-ig kell feltölteni a www.ceepus.info központi pályázati felületen. A jelentkezés kizárólag online zajlik.

Bővebb információ, gyakori kérdések:

Figyelem! Az Europe Direct iroda csupán a pályázat(ok) legfontosabb elemeit kommunikálja, a teljes kiíráshoz látogassa meg a kiíró szervezet honlapját!