Ismét Nemzetközi a Tavasz! -Japán-

A március 9-i, a hagyományosan az EXPO Centerben megrendezésre kerülő Nemzetközi Esttel kezdetét veszi a Pécsi Tudományegyetem Nemzetközi Tavasz / International Spring rendezvénysorozata, mely idén is számtalan programmal várja majd az érdeklődőket a város különböző helyszínein.

A március 13-i Japán Napon délután 16:30-tól várják a programok az érdeklődőket, szintén a Művészetek és Irodalom Házában: Pécsett most először láthatunk teaművészeti előadást és bemutatót, teaművészeti workshop keretében különleges matcha teát kóstolhatunk, lesz egy haikuról és egy, a kimonók világába bevezető előadás, és megismételjük a tavaly is népszerű origami készítő műhelyet. Este 21 órakor a Kodály Központban a Pannon Filharmonikusok Classical Chill Out koncertjét hallgathatjuk meg, mely kifejezetten az egyetemi hallgatóságot célozza meg.

Mindennnek tetejébe március 11-14. között minden este levetítésre kerül egy-egy kortárs koreai filmalkotás az Apolló Moziban.
A programok mindegyike ingyenes, a friss és naprakész információkat facebook oldalunkon lehet nyomon követni: https://www.facebook.com/InternationalSpringPTE/