Ismét Nemzetközi a Tavasz! -Kína-

A március 9-i, a hagyományosan az EXPO Centerben megrendezésre kerülő Nemzetközi Esttel kezdetét veszi a Pécsi Tudományegyetem Nemzetközi Tavasz / International Spring rendezvénysorozata, mely idén is számtalan programmal várja majd az érdeklődőket a város különböző helyszínein.
A március 12-i Kína Napon a Művészetek és Irodalom Házában Simon Adrien avat be minket a kínai etikett világába, majd Dr. Horváth Gergely „Magyar tudósok nyomában Belső-Ázsiában” címmel tart előadást.

Mindennnek tetejébe március 11-14. között minden este levetítésre kerül egy-egy kortárs koreai filmalkotás az Apolló Moziban.
A programok mindegyike ingyenes, a friss és naprakész információkat facebook oldalunkon lehet nyomon követni: https://www.facebook.com/InternationalSpringPTE/