Nemzetközi workshop szeptemberben

A hivatásukat már több éve, netán több évtizede gyakorló Pollackosok számára is igen érdekes témával foglalkozik az a nemzetközi workshop, melynek előkészületein dolgoznak a Műszaki és Informatikai Kar (PTE MIK) hallgatói, oktatói. A koronavírus-járvány kitörésével kapcsolatban ismertté vált kínai Wuhan egyik egyetemével karöltve azt térképezik fel, hogy a világjárvány következtében hogyan változtak meg a köztérhasználati szokások, valamint az otthoni munkavégzés ideális körülményei.