PÉNZÜGYI LABOR NYÍLT A PÉCSIKÖZGÁZON

2018. november 8-án ünnepélyes keretek között átadásra került a Pécsiközgáz új pénzügyi laborja, a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Centrum.
A Közgazdaságtudományi Kar vezetése fontosnak tartja, hogy megfelelő infrastrukturális hátteret biztosítson mind a hallgatók, mind a munkatársak részére a tanuláshoz, fejlődéshez, az oktatói és a kutatói munkához.
Az elmúlt években számos tanterem, közösségi tér, tárgyaló és oktatói szoba is megújult. Az edukációs célokat is szolgáló pénzügyi labor e fejlesztési projekt legújabb lépcsője, mely egyúttal a Magyar Bankszövetség kezdeményezésére formálódó országos Fintelligence Pénzügyi Oktatási Hálózat legújabb tagja. A legkorszerűbb technológiával felszerelt központ a jövőben nagymértékben segíti a pénzügyi műveltség elmélyítését, ideális helyszínt biztosít egyetemi szintű kurzusoknak, konferenciáknak, ismeretterjesztő előadásoknak és iskolás csoportok fogadásának.

További információ itt érhető el.