Pótfelvételi a PTE-n

Nem vettek fel a szakra, ahova jelentkeztél? Nem is jelentkeztél? Semmi vész, még mindig lehetsz a #ptecsalád tagja. Ráadásul idén, a pótfelvételi eljárásban államilag támogatott képzésre is felvételt nyerhetsz!

A pótfelvételi során már csak egy képzést jelölhetsz meg, valamint csak az jelentkezhet, akit egyetlen megjelölt képzésre sem vettek fel a július 23-án zárult általános eljárásban, vagy idén egyáltalán nem is jelentkezett felsőoktatásba.

Jelentkezni kizárólag elektronikus úton lehet, legkésőbb 2020. augusztus 9-ig. A PTE valamennyi karán több tucat meghirdetett képzés található, melyeket a felvi.hu oldalán böngészhetitek végig »