• Díszoklevél igénylés - 2017.

Tanárságból: jeles

Van olyan tanárod, aki szorgalomból, magatartásból, szaktudásból, tanárságból jelesre vizsgázna Nálad? Aki mindig jól teljesít, ha a diákjairól van szó, akinek fontos a tehetséged, az eredményeid? Aki amellett, hogy kiváló tanár, a tanórák szüneteiben is szerethető? Ha igen, adj most neki Te jelest!
Mondd el, írd le, mutasd be milyen is ő valójában, beszélj arról miért értékes számodra a személyisége, a munkája, milyen hatással van Rád az általa közvetített tudás, értékrend.

Fontos nekünk a véleményed és neki is a Te visszajelzésed! Vesd hát papírra bármely irodalmi műfajban (pl.: esszé, publicisztika, paródia stb.), vagy alkosd meg bármely médiaműfajban (kisfilm –portréfilm, esszéfilm, filmetüd, videoklip, animációs film–; fotósorozat, saját honlap, facebook oldal, blog, stb.), amit gondolsz!

Nyerj tabletet vagy ingyenes részvételi lehetőséget a KreaTáborba, a pécsi Bölcsészkar nyári egyhetes szakmai táborába!

Pályázhat bármely középiskolás, 14-19 éves korig.
Küldd el a pályázatod 2017. január 6. 12:00-ig e-mailen (berta.janos@pte.hu) vagy postán (Berta János, PTE BTK Kari Hivatal 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.) címre.

További információ: http://btk.pte.hu/tanarsagbol_jeles