Új HR-igazgató a Jabil Circuitnál

A PTE-n végzett Jagudits Ákos, aki február 1-jétől az új hr-igazgató a Jabil Circuit Magyarország tiszaújvárosi gyárában.

A tízéves tapasztalattal rendelkező szakember felsőfokú tanulmányait a Pécsi Tudományegyetemen végezte, ahol filozófia előadói, majd személyügyi szervező egyetemi diplomát szerzett. Szakmai pályafutását Németországban és az Egyesült Királyságban kezdte, többek között dolgozott hr-generalista és toborzó feladatkörökben. A külföldön eltöltött évek után a Sanyo Hungary Ltd-nél a hr- és pr-menedzseri feladatokért volt felelős, ezt követően pedig az OTIS Felvonó Kft.-nél helyezkedett el stratégiai hr-menedzserként. Okleveles tagja a brit Személyzeti és Fejlesztési Intézménynek, a Személyügyi Szervezők Európa legnagyobb professzionális testületének.

Letölthető fájlok:

Forrás: Napi Gazdaság - 2013-04-06 - 100. oldal.