A Nagy Összecsapás: Mellár Tamás vs. Rappai Gábor

A Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium és a Magyar Közgazdasági Társaság Baranya Megyei Szervezet Ifjúsági Bizottság közös szervezésében kerül sor egy nagyon izgalmas és tanulságos vitára, ahol a PTE-KTK két neves oktatója, Dr. Rappai Gábor és Dr. Mellár Tamás mérkőznek meg egymással, a moderátor pedig Váry Miklós lesz. A felek az ökonometria közgazdaságtanban betöltött szerepéről és fontosságáról fognak vitázni egymással. Vajon az ökonometria egy áltudomány? Vagy igenis fontos szerepet tölt be a gazdasági előrejelzések esetében, és nagyban segíti a gazdaságpolitikai döntéshozatalt? A felek már izgatottan várják az összeütközést! Gyere el te is, és tanulj a legjobb szakemberektől!

Helyszín: PTE-KTK B 025
Időpont: 2015. november 17. 18:00