Bogyólé kiállítás 2015

Minden év őszén várjuk az újborok lendületét, hogy jókedvűen nyissuk együtt az új évjárat kapuját! A BOGYÓLÉ, a villányi lankák „bozsoléja”, az évjárat első vörösbora kirobbanó gyümölcsösséggel, frissességgel hoz vidámságot a novemberbe!

Bogyólé Örömünnep = újborkóstoló + művészi címkepályázat díjátadó + kiállítás megnyitó + DJ-k + sok-sok mosoly

Találkozunk november 4-én szerdán 18 órakor a ZSOLNAY NEGYEDben, a re:public galériában (a híd feljáró mellett)!
(a részvétel ingyenes)

MŰVÉSZI CÍMKEPÁLYÁZAT, KIÁLLÍTÁS MEGNYITÓ
A Vylyan Pincészet idén már tizenegyedik alkalommal hirdette meg a mindig izgalmas címkepályázatát, melynek eredményét a Re:public Galéria falain mutatjuk be.
Kiállítanak:
PÉCSI Tudományegyetem Művészeti Karának hallgatói, valamint a Pécsi Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium diákjai.
A kiállítást Ernszt András festőművész nyitja meg, aki már a kezdetek óta a pályázat gondos segítője.

EREDMÉNYHIRDETÉS és DÍJÁTADÓ
A 2015-ös Bogyólé címkék kiállítás megnyitóján lehull a lepel az első, második és harmadik helyezett palackokról, majd díjátadás és közös koccintás várja a díjazottakat és a közönséget.

ÚJBORKÓSTOLÓ Debreczeni Mónikával
A 2015-ös szüret eredménye, a Bogyólé, s a friss, szomjoltó Rozé a pohárban!

DJ
A lemezjátszókat a Handsome Midget (Moebius.fm) pörgeti.

A kiállítás november 20-ig tekinthető meg.

Társszervezők:
PTE Művészeti Kar