Dr. Hegyi Gabriella: „Beilleszthető-e a hagyományos kínai orvoslás az európai egészségügyi ellátásba” c. előadása

A PTE Egészségtudományi Kar Hagyományos Kínai Orvoslás Konfuciusz Intézete egyik alapfeladatához kapcsolódóan az idei év májusában indította el a kínai kultúrát ismertető előadássorozatát, melynek elsődleges célja, hogy magát az intézetet és a kínai kultúrát minél szélesebb társadalmi körben népszerűsítse.
A disszeminációs tevékenység hitelessége érdekében az adott szakterületen nagy tapasztalattal és szaktudással rendelkező előadókat kér fel az intézet.

Tekintettel arra, hogy a pécsi Konfuciusz Intézet profiljának középpontjában alapvetően a hagyományos kínai orvoslás áll, ezért a soron következő előadás témája a nyugati és a keleti medicina kapcsolatával foglalkozik.

A programsorozat harmadik előadására 2015. november 26-án kerül sor. Dr. Hegyi Gabriella kutatóprofesszor „Beilleszthető-e a hagyományos kínai orvoslás az európai egészségügyi ellátásba” címmel tart előadást, melyet követően a regisztrált vendégek kínai ételkóstoláson vehetnek részt.

Időpont: 2015. november 26. csütörtök 17 óra
Helyszín: PTE ETK nagyelőadó (Pécs, Vörösmarty u. 4.)

2015 november 26., csütörtök - 17:00