ALUMNI AKADÉMIA

bemutatja:

Figyelem-gazdaságtan, avagy milyen hosszú az út a kollégiumtól az üzletig?
Szeretnéd tudni e kérdésre a választ?
És kíváncsi vagy, hogy:
hogyan építhető fel és tőkésíthető a kapcsolati háló?
Vagy, hogy miként tudja 30 másodperc felforgatni a világot?
Mit ér a jó névjegykártya? … És mire lesz szükséged egy sikeres pályakezdéshez?

Szeretettel várunk az Alumni Akadémia soron következő előadásán, amelynek keretében két egykori PTE-s hallgató osztja meg VELED – igen erős – szakmai tapasztalatait.

Vendégeink különböző életkorúak, különböző szakmai pályán mozognak, különbözőek a sikereik.
A hasonlóságokat fedezd fel Te magad!

FERLING JÓZSEF a Ferling PR alapító tulajdonosa.

Pályaelhagyó pedagógus: 1981-ben orosz –
testnevelés szakos tanárként végzett a PTE egyik jogelőd intézményében, a Pécsi Tanárképző Főiskolán. A nevét viselő cég az alapítása óta eltelt közel negyed évszázad alatt Magyarország legnagyobb vidéki pr-ügynöksége lett.

A Magyar Public Relations Szövetségnek 2000-2002 között alelnöke, majd 2005-ig az elnöke volt. A Pécsi Tudományegyetem címzetes docense, ügynökségi munkája mellett a BNI Hungary kommunikációs igazgatója és a PTE több karán is tanít. 2015-ben a szakmai szövetség örökös tagjává választották.

NAGY NOÉMI a TQ Reklám Kft. ügyfélkapcsolati igazgatója.

2004-ben jogi szakokleveles  közgazdászként végzett a Pécsi Tudományegyetemen. 10 éve a reklám és marketing világában dolgozik.
Korábban Budapesten, Magyarország egyik legnagyobb közterületi reklámokkal foglalkozó cégénél volt marketing, PR és ügyfélkapcsolati vezető.
Az utóbbi években a 25 éve alakult családi vállalkozásuk, a Techniq cégcsoport illetve ezen belül a TQ Reklám Kft. irányításában vesz részt gazdasági, stratégiai és marketing oldalon.  Reklámtevékenységükkel másfél éve a BNI szervezet aktív tagjai. Mit és hogyan reklámozzunk? Ha „reklámozzunk” egyáltalán. Noémi erről is, és a női életpálya-karrier élményeiről is beszélni fog előadásában.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztálni a lap alján lévő JELENTKEZÉS ERRE AZ ESEMÉNYRE linken vagy az alumni@pte.hu e-mail címre küldött e-mailben lehet.
Kérjük, add meg pontos neved, és amennyiben PTE hallgató vagy: a szakod és a karod is.

Helyszín:
REKTORI TANÁCSTEREM, Pécs, Rákóczi út 80. II. emelet, (Nagyobb létszám esetén az előadást a Dr. Halasy-Nagy József Aulában tartjuk. Rákóczi út 80. II. emelet)
Férőhely (fő):
2015 november 12., csütörtök - 17:00