Magyarország a nemzetközi szervezetekben - OECD

Kedves Érdeklődő!

Az Antall József Tudásközpont pécsi irodája tavasszal új előadás-sorozatot indított "Magyarország a nemzetközi szervezetekben"
címmel. A rendezvények célja, hogy az érdeklődők képet kapjanak arról, mit jelent hazánk jelenléte és tagsága olyan nemzetközi szervezetekben, mint az ENSZ, az EBESZ, vagy a Nemzetközi Olimpiai Mozgalom.

A sorozat második részében DR. JÁNSZKY ÁGNES, a Nemzetgazdasági Minisztérium Versenyképességi és OECD Osztályának vezetője, korábbi diplomata tart előadást Magyarország OECD-ben betöltött helyéről, szerepéről és vállalásairól.

FIGYELEM! Az előzetesen regisztráló egyetemi hallgatók között a helyszínen a "Nemzetközi szervezetek és intézmények" c. kötet 3 példányát sorsoljuk ki!
Regisztráció: pecs@ajtk.hu

IDŐPONT: 2016. február 24. (szerda), 17:30
HELYSZÍN: Corso Hotel Pécs****, Koller utca 8.
FACEBOOK: www.facebook.com/events/955617874533644

Szeretettel várjuk rendezvényünkön!