Univ TV | Egyetemi videók

Interjúkról, bemutatókról, érdekes ismeretterjesztő előadásokról készített videók, sorozatok a Pécsi Tudományegyetem Universitas Televíziója által.

ÉN IS PÉCSETT DIPLOMÁZTAM - Híres, elismert és neves egykori hallgatóink mesélnek az egyetemen töltött éveikről.

AKADÉMIKUSOK - Egyetemünk kiváló oktatói, a Magyar Tudományos Akadémia tagjai.

VEZETŐI INTERJÚK - Az egyetem vezetőivel: a rektorral, a kancellárral, és a rektorhelyettesekkel folytatott interjúk.

NYITOTT EGYETEM - A Nyitott Egyetem című ismeretterjesztő előadássorozat felvételei, 2014. őszétől (korábbi adások a www.univtv.pte.hu oldalán tekinthetők meg).

KUTATÓI PORTRÉK - Az egyetemen végzett kutatói munkák eredményeinek, sokszínűségének bemutatása egy portrésorozatban.

Z GENERÁCIÓS HÍVÓSZAVAK - Portrésorozat, ahol központi téma a fiatal korosztály különféle hívószavainak azonosítása.

KARI KISFILMEK - Kari kisfilmek, ahol bemutatásra kerülnek a kar képzései, legfontosabb eseményei és a hallgatói élet.

PTE ÉLETÉRZÉS - Az Universitas Televízió rendszeresen készít rövid, egyperces kisfilmeket, melyek itt megtekinthetőek.