1% az Egyetemért - a PTE Közhasznú Alapítvány felhívása

ápr

Beküldte

Tisztelt Egyetemi Polgár!

Közeleg a személyi jövedelemadó bevallás határideje. Kérjük, hogy amikor a közcélokra felajánlható 1%-ot bejelöli adóbevallásában, ne feledkezzen meg a Pécsi Tudományegyetem Közhasznú Alapítványának történő adakozás lehetőségéről.

Az elmúlt évek adatai azt mutatják, a PTE dolgozóinak több, mint 60%-a egyáltalán nem nyilatkozik az SZJA közcélokra felajánlható 1%-áról, pedig ez csak két kattintás lenne az elektronikus adóbevallási rendszerben.

A COVID-19 járvány fokozott megterhelést ró idén is egyetemünkre, ami nemcsak dolgozóinktól vár el jelentős többletmunkát, hanem az anyagi ráfordítások is jelentősen megemelkedtek, így kevesebb jut mind intézményi fejlesztésekre, mind személyi szakmai támogatásokra.

A Pécsi Tudományegyetem Közhasznú Alapítványa ezeken a területeken tud segíteni kiegészítve a kieső anyagi forrásokat.

Ne hagyja veszni ezt a lehetőséget! Kérjük, hogy adója 1%-ával támogassa Alapítványunkat!

Adószám: 19034951-1-02

Prof. Dr. Németh Péter s.k.
alapítványi elnök

További információk:

Felhívás »

Rendelkező nyilatkozat a befizetett adó 1+1%-áról »

Hogyan rendelkezhet adója 1+1%-áról? »