Kedvezményes jegyvásárlás Alumni tagjainknak a Fővárosi Nagycirkuszban

szep

siteadmin

Az ajánlat részletei

Idén ősszel a Fővárosi Nagycirkusz egyedülálló módon otthont ad különböző társművészeti produkcióknak. A műfajok sokszínűsége egy varázslatos utazásra invitálja a nézőket, mely mindenki számára felemelő és felejthetetlen élményt ígér.

A Szinergiák című összművészeti produkciónkban 4 különleges előadást viszünk színre, a hagyományőrző táncművészeten keresztül, a kortárs táncig vagy akár a musical világából is.

Nézzen meg egy előadást, vagy akár mindegyiket, hogy minél szélesebb palettába nyerjen betekintést. A művészetnek otthont adó Fővárosi Nagycirkusz várja Önöket!

Partnereinknek egyedi kedvezményekkel kedveskedünk. Ha mind az 4 produkciónkat megtekintik akár 40%-os kedvezményben is részesülhetnek.

Utazzunk együtt a Művészet világába.

Várjuk előadásainkra szeretettel!

Előadás címe

Prémium jegyár

I.kategória jegyár

25%-os Partneri kedvezménnyel Prémium  jegyár

25%-os Partneri kedvezménnyel I. kategória jegyár

Előadásokra partneri kedvezmény a végösszegből

Urban Verbunk: Elemek Tánca

1875 Ft / fő

Négy előadás vásárlása esetén: 40%

Foglalás és rendelés

Aki igénybe szeretné venni a kedvezményt, annak minden esetben foglalási igényét jeleznie kell a foglalas@circus.hu email címen, amit visszaigazolunk foglalási sorszám megadásával.

• Egyetemi hallgatóknak a diákigazolvány felmutatása a jegypénztárnál, valamint a foglalási sorszám bemondása.
  • Alumni tagoknak: tagkártyájuk felmutatása, valamint szintén a foglalási sorszám bemondása.
  • PTE-dolgozóknak: PTE-s email címről érkezzen a jegyrendelés.

A jegyrendelés menete: Írják meg a foglalas@circus.hue-mail címre, hogy melyik előadásra, hányan érkeznének és melyik kategóriában kérik a jegyfoglalást.

Kollégáink a foglalás után válasz e-mailben megküldik Önnöknek a foglalási számot.

A jegyek átvétele: Az előadás előtt egy órával a jegypénztárban a foglalási számot bemondva tudják a befoglalt jegyeket megvásárolni.