PosiTivE - „Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?” Közönségszavazás

máj

siteadmin

PosiTivE

„Neked mi jót adott a rendhagyó élethelyzet?”

Közönségszavazás

A Pécsi Tudományegyetem PosiTivE elnevezésű fotópályázatával azokra a pillanatokra, eseményekre kívánta felhívni a figyelmet, amik a megpróbáltatásokkal tarkított periódus ellenére, akár rövid távú, akár maradandó pozitív változást jelentenek hétköznapjainkban.

A fotópályázatra kizárólag a pandémia alatt készült pályaművek érkeztek, melyekkel a pályázók pozitív hatású pillanataikat osztották meg.

Az 2021. április 30-ig beérkezett műveket egy szakmai zsűri értékeli, és május 15-től május 31-ig az általuk legjobbnak ítélt 50 alkotást tesszük közzé a PTE hivatalos közösségi média felületein.

Az előszelektált képeket közönségszavazásra bocsátjuk és a közönségdíjas nyertest különdíjban részesítjük.

A későbbiekben – a pályázók hozzájárulásával – a fotókat a PTE campusain és vándorkiállítás formájában társegyetemeinken állítjuk ki.

Válaszd ki az általad legjobbnak sikerült alkotást és szavazz!

További információ: https://pte.hu/positivephoto

Szavazás: Instagram oldalunkon, ptepositivephoto