Tekerjünk együtt a Holdig!

jún

siteadmin

Május 15-én indította el az egészséges életmódot népszerűsítő nemzetközi kerékpáros projektjét a Pécsi Tudományegyetem.

A ′′ MOONBIKE " elnevezésű kihívás lényege, hogy együtt biciklizzünk a Holdra; gyűjtsünk össze 384.400 km-t.

Az egyénileg megtett kilométereket a világ bármely pontjáról, a kihívás FACEBOOK oldalára kérjük feltölteni fénykép formájában.

Idén külön versenyt indítunk a középiskolások számára, hogy még jobban motiváljuk ezt a korosztályt a mozgásra. Azok között a KÖZÉPISKOLÁSOK között, akik a részvételi feltételeknek megfelelnek (min 10 alkalommal, összesen minimum 150 km-t bringáznak) a kihívás végén egy APPLE MacBook-ot sorsolunk ki!

A program időtartama alatt részkihívásokat is hirdetünk. Június 26-án, szombaton kerül megrendezésre egy kerékpártúra az újmohácsi gáton. Jelentkezés: egyetemisport.pte.hu regisztrációs felületén történik június 14-től. A mini kihívásban részt lehet venni virtuálisan is. Aznap minimum 70km-t kell teljesíteni bárhol a világon. A távot teljesítők között nyereményeket sorsolunk!

További információ: https://www.facebook.com/ptemoonbike